The Rain

The Rain 3. sezon tarihi duyuruldu

The Rain dizisinin 3. ve final sezonunun yayın tarihi açıklandı!

Netflix’in ilk orijinal Danimarka yapımı dizisi olan The Rain’in merakla beklenen 3. sezonunun yayın tarihi geçtiğimiz saat paylaşılan bir video eşliğinde duyuruldu.

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo tarafından hayata geçirilen Netflix’in Danimarka’daki ilk orijinal dizisi The Rain’in ilk sezonu 4 Mayıs 2018 tarihinde yayımlanmış ve kısa sürede hatrı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştı ve 2. sezon onayını alması da uzun sürmemişti. 2. sezonu ise 17 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan dizinin şimdi 3. sezonu için bir yayın tarihi duyuruldu. Dizi seyircilerine iyi haberin yanı sıra üzücü bir haber daha verdi. Çünkü diziye 3. sezondan başka bir sezon çekilmeyecek ve 3. sezon final sezonu olacak.

The Rain

The Rain dizisinin konusu ise şöyle: Danimarkalı iki kardeşin, yağmur yağmasıyla yayılan ve yağmurun etkisinde kalan insanların öldüğü bir çeşit virüsten kurtulmalarıyla, nüfusun çoğunun yok olduğu bir ülkede güvenli bir yer bulma arzusuyla çıktıkları zor yolculukta kendileri gibi bu virüsten kaçabilmiş bir grup genç ile atıldıkları yolculuğu konu alıyor.

Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lars Simonsen, Iben Hjejle ve Lukas Løkken gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı The Rain dizisinin 3. ve final sezonu, 6 Ağustos’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve geçtiğimiz saat paylaşılan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.