The Mess You Leave Behind

The Mess You Leave Behind konusu

İspanyol oyuncu Aron Piper’in yeni Netflix dizisi “The Mess You Leave Behind” orijinal adı ile “El Desorden Que Djeas”, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yeni dizinin konusu gibi detaylar ise merak konusu.

Dizi, Carlos Montero’nun 2016 yılında çıkardığı aynı adlı “El Desorden Que Djeas” romanından uyarlanmış bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

the mess you leave behind

“The Mess You Leave Behind” dizisinin konusu

Genç bir edebiyat öğretmeni olan Raquel, evliliğine bir şans daha vermek için eşinin doğmuş olduğu kasabaya taşınır. Geldiği kasabanın lisesindeki görevine yeni başlayan Raquel, lisedeki ilk iş gününde yerine geldiği eski öğretmen Viruca’nın başına trajik bazı olaylar geldiğini öğrenir. Yeni okuluna gelişinden üç hafta önce şüpheli bir cinayet yaşanmıştır.

Raquel, cinayeti aklından çıkaramaz. Bu edebiyat öğretmeni, yerine geldiği öğretmeni tanıyan insanlarla daha fazla vakit geçirdikçe, ölümüyle ilgili gerçek karanlık bir hal alır. Kendisinin o günden sonraki hayatı gün geçtikçe daha da karanlık bir hal alır bu yüzden kendi hayatı için de endişelenmeye başlar.

Dizi, zorbalık gibi konulara da değinecek. Ancak bu zorbalık, sadece öğrenciler arasında sınırlı kalmayan ve öğretmenlerin de zarar gördüğü bir kötülük şeklinde olacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.