The flash

The Flash çekimleri durduruldu

DC Sinematik Evreni’nin en popüler karakterlerinden biri olan Flash’in televizyon dizisi, yayımlandığı zamandan bu yana en az çizgi romanlar kadar sevilen bir yapım hâline geldi. Geçtiğimiz ocak ayında 7. sezon onayını almış dizinin çekimleri birkaç hafta önce başlamıştı. The Flash dizisi de Koronavirüs’ten etkilenen dizilerin arasına katıldı. Dizinin çekimleri durduruldu.

Vancouver’da çekimleri yapılan dizinin setinden bir ekip üyesinin Koronavirüs testinin pozitif olması sebebi ile dizinin çekimlerine ara verildi. Gerekli sağlık ve güvenlik protokollerine uyarak çekimlerine bir süreliğine son veren yapım ekibi, herkesi teste soktu. Kadrodan testi pozitif çıkan kişi ve dizinin çekimlere ne zaman geri dönüleceği şimdilik bilinmiyor.

The Flash

The Flash konusu

Küçük yaşta annesinin ölümüne tanık olarak bir trajedi yaşamış Barry Allen, bir adli tıp görevlisidir. S.T.A.R Laboratuvarları’nın parçacık hızlandırıcısı, bir hata nedeni ile patlamaya sebep olur. Bu patlama sonucunda Barry Allen’a şimşek çarpar ve bu şimşek onda aşırı hızlı hücre yenilenmesine ve koşma yeteneğine sebebiyet verir. Barry, bu gücünü insanları kurtarmak için kullanır. Central City’de adaleti sağlamanın yanındaki hedefi ise annesinin katilini bulmaktır.

Dizinin 6. sezonunda Barry, gelecekteki kızının kaybının ardından kendini işine adayarak acısını içine atmıştır. Flash ekibi üyelerinin her biri kendi sorunları ile başa çıkmaya çalışırken Dr. Ramsey Rosso ise istemeden Bloodwork adında yeni bir kötü adam doğurur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.