the mess you leave behind

The Mess You Leave Behind fragmanı yayımlandı

Orijinal adı “El Desorden Que Djeas” olan “The Mess You Leave Behind” dizisinin resmi fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde diziden ilk görseller gelmişti. Aralık ayında yayımlanacak ilk sezonun kesin tarihi ise bilinmiyordu. Bugün yayımlanan fragman ile tarih de kesinleşmiş oldu.

Dizi, Carlos Montero’nun 2016 yılında çıkardığı aynı adlı romanından uyarlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda, Netflix’in en sevilen gençlik dizilerinden olan ve bir başka İspanyol yapımı olan Elite’nin yönetmeni Carlos Montero oturacak. Dizinin başrollerinden biri olan Aron Piper ise daha önce Elite dizisinde yer alarak Carlos Montero ile çalışmıştı. Bu dizi, ikilinin yeniden bir araya gelişi olacak.

the mess you leave behind

“The Mess You Leave Behind” konusu

Lisedeki görevine yeni başlayan bir edebiyat öğretmeni, yeni okuluna gelişinden üç hafta önce şüpheli bir cinayeti aklından çıkaramaz. Bu yüzden kendi hayatı için de endişelenmeye başlar. Dizi, zorbalık gibi konulara da değinecek. Ama bu zorbalık, sadece öğrenciler arasında sınırlı kalmayan ve öğretmenlerin de zarar gördüğü bir kötülük şeklinde olacak.

the mess you leave behind

“The Mess You Leave Behind” ne zaman çıkacak?

Aron Piper’e; Roberto Enríquez, Tamar Novas, Inma Cuesta, Bárbara Lennie ve Alberto Abuín gibi isimlerin eşlik ettiği dizi, 11 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Dizinin yayımlanan resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.