The Adam Project filminden ilk görseller

mm
The Adam Project

Netflix’in “The Adam Project” adlı bir aksiyon filminin başrolünde Ryan Reynolds olduğunu biliyorduk. Bugün ise ünlü oyuncu, kişisel Twitter hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile başrolünde yer aldığı filmden ilk görselleri paylaştı.

Reynolds, görselleri “The Adam Project’teki ilk haftamızı bitirdik. Bu iki fotoğrafı çekmenin yanı sıra, Netflix filmin bir kısmını da çektiğimizi bilmekten mutluluk duyacağız. Arkadaşımın, yaşam koçumun ve yönetmenimin Shawn Levy’nin sağlam kollarına döndüğüm için mutluyum.” notu ile paylaştı

The Adam Project

The Adam Project konusu

Filmin konusu tam olarak açıklanmasa da Ryan Reynolds’ın bir zaman yolculuğu yapacağını biliyoruz. Ryan Reynolds, geçmişe giderek 13 yaşındaki kendinden yardım isteyecek. Zamanda geri gittiği sırada da tam olarak kendisinin şu anki yaşında olan babası ile karşılaşacak.

Filmde Ryan Reynolds’ın babasına Mark Ruffalo hayat veriyor. Catherine Keener ise Ruffalo’nun karakterinden güçlü bir teknolojiyi çalmış olan kötü karakteri canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda bu üç isme; Zoe Saldana, Jennifer Garner, Alex Mallari Jr. ve Walker Scobell eşlik ediyor.

Resim

“Stranger Things”, “This Is Where I Leave You”, “Real Steel” gibi yapımlarda adı geçen Shawn Levy, filmin yönetmen koltuğunda oturacak. Shawn Levy, başrolünde yine Ryan Reynolds’ın bulunduğu ve süresiz bir şekilde ertelenen “Free Guy” filminin de yönetmeni. Bu sayede “The Adam Project”, ikilinin tekrar bir araya gelmesine sebep olacak. Yine aynı ikili, filmin yapımcılığını da üstlenecek. Aynı zamanda Netflix için “The Old Gurad” filmini çeken Skydance prodüksiyon şirketi ile de iş birliği yapacaklar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Crown

Birleşik Kralık, Netflix’i The Crown için uyardı

Sonraki
The Mess You Leave Behind
mm

The Mess You Leave Behind konusu