The mandalorian

Jon Favreau, The Mandalorian’ın 2. sezon tarihini açıkladı!

The Mandalorian 2. sezonu ne zaman yayımlanacak?

İlk sezonuyla oldukça beğeni toplayan The Mandalorian’ın yaratıcısı Jon Favreau, ikinci sezonunun ne zaman yayımlanacağını açıkladı.

Star Wars hayranlarının son yıllarda Star Wars filmlerinden daha çok benimsediği The Mandalorian dizisinin, ikinci sezon yayın tarihi belirsizliğini koruyordu. Ta ki bu haftaya kadar. Sevilen dizinin ikinci sezonunun yayın tarihiyle ilgili dizinin yaratıcısı Jon Favreau’dan açıklama geldi.

The Mandalorian

Yapım, Star Wars konusunda hayal kırıklığı yaşayan serinin hayranlarının imdadına yetişmişti. İlk sezonu ile aldığı olumlu yorumların ardından dizinin ikinci sezonu ve hatta üçüncü sezonu için çalışmalara başlandığı duyurulmuştu ancak ekibin önüne Koronavirüs salgını engel olarak çıkmıştı. Dizinin çekimlerinin bitip bitmediği ya da televizyon ve sinema dünyasında yaşanan ertelemelerden birini yaşayıp yaşamayacağına dair bir açıklama yapılmayan The Mandalorian ile ilgili bir film festivalinde konuşan Jon Favreau, The Mandalorian’ın ikinci sezonunun Ekim ayında yayımlanacağını paylaştı ve şunları söyledi:

“Karantinadan önce fotoğraf çekimlerini bitirdiğimiz için çok şanslıyız, bu yüzden teknolojide gelişmiş olan Lucasfilm ve ILM’e teşekkür ederim. Görsel efektleri düzenleme işlerini uzaktan yapabildik. 2. sezon planlandığı gibi Ekim ayında Disney Plus’ta yayımda olacak.”

The Mandalorian

Aynı zamanda Jon Favreau, ilk sezonu sevenlerin ikinci sezonda da hayal kırıklığına uğramayacaklarını şu şekilde belirtti:

“Yeni sezon insanların ilk sezonda sevdikleri şeyin üstüne kurulmuş olacak. Yeni bir sezonmuş gibi hissettirmeyecek, devam eden bir iş gibi hissettirecek.”

The Mandalorian’ın ikinci sezonunun tam olarak ne zaman yayımlanacağı ile ilgili şu an için net bir tarih bulunmasa da şu an dünyanın içinde olduğumuz durumunu düşünecek olursak Favreau ve ekibinin beklenenden çok daha ileride olduğunu söyleyebiliriz.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve dizinin ilk sezon fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.