The old guard

Charlize Theron, “The Old Guard” Hakkında Konuştu

The Old Guard’ın başrolü Charlize Theron film hakkında konuştu

Netflix’te yayımlanacak olan fantastik aksiyon türündeki “The Old Guard” filminin izleyici ile buluşmasına yalnızca 1 ay kaldı. Bu sırada filmin başrolünde yer alan Charlize Theron, verdiği bir ropörtajda film ilgili düşüncelerinden bahsetti.

The Old Guard

The Old Guard konusu ve oyuncu kadrosu:

Mitolojik ögelerden beslenen ve bir grafik roman uyarlaması olan The Old Guard, bu yaza damgasını vuracak aksiyon filmlerinden biri gibi görünüyor. Ölümsüzlerin hikayesini anlatan The Old Guard, 10 Temmuz’da Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

The Old Guard, esrarengiz bir kadının liderlik ettiği bir grup paralı askerin hikâyesini konu alıyor. Bu paralı asker grubunu diğerlerinden ayıran ise asırlardır yaşayan ölümsüzlerden oluşması. Grup üyeleri için sonsuz hayatın heyecanı gitgide azalırken, daha önce tanımadıkları bir ölümsüzün ortaya çıkması, bu paralı asker grubunu beklemedikleri bir maceraya sürükleyecek.

Merakla beklenen filmin baş rolünde Charlize Theron bulunuyor. Kadroda ona Madding Crowd ve Rust and Bone gibi filmlerle tanınan Matthias Schoenaerts, Mistress of Evil’de izlediğimiz Chiwetel Ejiofor, Harry Melling, Marwan Kenzari, Natacha Karam, Kiki Layne gibi isimler eşlik ediyor.

The Old Guard

Daha önce söylenenlere göre Charlize Theron başta olmak üzere oyuncular oldukça ağır bir fiziki eğitime tabii tutulmuştu. 6000 yıldır yaşayan bir karakteri canlandıran Theron, verdiği ropörtajda gösterime girmeye hazırlanan film ile ilgili iddialı söylemlerde bulundu.

 “The Old Guard grafik romanını ilk okuduğumda, Andy’nin içinde bir şeylerin sıkışıp kaldığını hissettim. Bu beni heyecanlandıran şey oldu. Konseptin tam tersine, karakter gerçekmiş gibi hissettirdi, hayal ürünü değildi. Ona bir tükenmişlik hissi verdim ve binlerce yıl yaşamış olduğu fikrine takılı kalmadım. Her şeyi gördü ve askeri açıdan bilebileceği her şeyi biliyor. Keanu’nun John Wick’inin orijinal dövüş ekibinden David Hernandez ve takımıyla çok fazla çalıştık. Artık kendimi sonsuza kadar aksiyon filmi dünyasına aitmiş gibi hissediyorum. Çünkü dürüst olmam gerekirse bu ekip sektörün en iyisi.”

Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan ve ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik eden film 10 Temmuz 2020 tarihinde Netfix platformu üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Film ile ilgili detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linkten The Old Guard ile ilgili diğer yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/the-old-guard-dan-yeni-gorseller-yayimlandi/

https://seyrederiz.com/the-old-guard-filminden-ilk-fragman-geldi/

Film ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.