The Mandalorian

The Mandalorian 2. sezonu ne zaman?

Star Wars hayranlarının son yıllarda Star Wars filmlerinden daha çok benimsediği The Mandalorian dizisinin ikinci sezon yayın tarihi belirsizliğini koruyordu. Beklenilen o gün geldi çattı. Sevilen Disney Plus dizisinin ikinci sezon çıkış tarihi duyuruldu.

The Mandalorian

The Mandalorian 2. sezonu ne zaman yayımlanacak?

Mandalorianlı bir savaşçı olan yalnız bir silahşörün maceralarını anlatan dizi çok sevilmiş ve ilk sezonu ile aldığı olumlu yorumların ardından ikinci ve hatta üçüncü sezonu için çalışmalara başlandığı duyurulmuştu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını, ekibin önüne bir engel olarak çıkmıştı. Bugün ise dizinin resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım eşliğinde, merakla beklenen 2. sezonun çıkış tarihi açıklandı. Yapılan açıklamaya göre, The Mandalorian dizisinin merakla beklenen 2. sezonu 30 Ekim 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Pedro Pascal‘ın, Mando rolüyle geri döneceği 2. sezonda Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito da ilk sezondaki rolleriyle yeniden izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca diziye birkaç yeni karakter eklenecek.

Yeni sezonda kadroya Boba Fett, Bo-Katan Kryze ve Ahsoka Tano karakterleri dahil olacak. Boba Fett karakterine Temuera Morrison hayat verirken Bo-Katan Kryze’ı ise Katee Sackhoff canlandıracak. Bo-Katan Kryze gibi Star Wars’un animasyon dizileriyle tanınan bir diğer karakter olan Ahsoka Tano da 2. sezonda yer alacak. Henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da Ahosaka Tano karakterini Rosario Dawson‘ın canlandırması bekleniyor.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.