arıza

Arıza ne zaman başlıyor?

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarında yayımlanacak olan Arıza dizisinin ilk bölümü, seyirciler tarafından heyecanla bekleniyor. Dizinin yayın hayatına ne zaman başlayacağı gibi detaylar ise merak konusu.

Arıza

Arıza dizisinin konusu

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları, her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği ve senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı Arıza’nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza

Arıza dizisi ne zaman başlayacak?

Kadrosuyla dikkat çeken Arıza dizisinin ilk bölümünün, Eylül 2020’de izleyiciler ile buluşması bekleniyor. Dizinin hangi günlerde ekranlarda olacağı ve eylül ayının kaçında yayımlanacağı henüz belli olmasa da önümüzdeki günlerde net bir tarih verilmesi bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.