Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai

Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai! 4. sezon için yeni bir fragman yayımlandı

Çin manhuasından uyarlanan anime, 4. sezonuyla geri dönüyor

Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai!’nin 4. sezonu için yayımlanan yeni fragmanında aile olmak, aptal bir ağabey ve mizaçlı bir küçük kız kardeş için zor bir iş!

svg%3E

Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai! animesi Japonya’da ilk kez 7 Nisan 2017 tarihinde yayımlanmaya başladı ve şu an toplamda 48 bölüm olarak 3 sezonu bulunmakta. You Ling’in popüler Çin web çizgi romanından uyarlanan TV animesinin 4. sezonuna çok az kaldı. Çincede Kuài bǎ wǒ gē dài zǒu (Lütfen Kardeşimi Uzaklaştırın) olarak bilinen orijinal web manhuası, Kuaikan Manhua web sitesinde yayımlanırken Japonca versiyonu da Shueisha tarafından Shōnen Jump + dijital manga dergisinde yayımlanıyor.

svg%3E

“Komik bir kampüs hayatı” hikayesi olarak tanımlanan seri, ağabey Shi Fen’in davranışları yüzünden sık sık kavga eden iki kardeş, Shi Fen ve Shi Miao’nun talihsizliklerini odağına alıyor.

svg%3E

Kardeşiniz nasıl biri? Miao’ya göre kardeşi Fen, onunla dalga geçecek ve onu günde 100 kez patlatacak biri. Kavga etmedikleri huzurlu bir günleri yoktur. Ancak kardeşi başı belaya girdiğinde Fen, kardeşini her ne pahasına olursa olsun koruyan, şefkatli ve sevgi dolu bir ağabey oluyordur.

Serinin yeni sezonu, 2 Ekim 2020 tarihinde başlayarak cuma günleri TOKYO MX’de Japonya’da ve aynı zamanda Tencent Video platformu üzerinden Çin’de yayımlanacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.