The Liberator dizisinden yeni fragman yayımlandı

mm
The Liberator

Netflix‘in yeni dizilerinden The Liberator’ın resmi fragmanı yayımlandı. Yayımlanan tanıtım fragmanı, Netflix’in orijinal YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

Alex Kershaw’ın 2012 yılında piyasaya sürülen aynı isimli kitabından uyarlanan dizide, senaryoyu ve yürütücü yapımcılığı Jeb Stuart üstlendi. Dizinin animasyon kısımlarında daha önceden kullanılmamış TEMA (Trioscope Enhanced Hybrid Animation) isimli yeni teknoloji bir CGI yönetimi kullanıldı.

The Liberator

The Liberator konusu

The Liberator, II. Dünya Savaşı’ndaki gerçek olaylara dayanan animasyon ve live action karışımı bir yapım. Dizinin sezonu dört bölüm sürecek ve mini dizi olarak ekrana gelecek. Hikaye, Avrupa’nın özgürlüğü için 500 günden fazla savaşan Amerikan askeri Felix Sparks’ın (Bradley James) ve Sicilya’dan Almanya’ya giden 157. Alayın başından geçen olaylar anlatılacak.

Başrolünde Merlin, iZombie, Damien ve Medici gibi dizilerle bilinen Bradley James‘in yer aldığı dizinin kadrosunda; Jose Miguel Vasquez, Martin Sensmeier, Ross Anderson, David Elliot, Finney Cassidy, Sam Gittins ve Billy Breed bulunuyor.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
News of the World
mm

News of the World filminden yeni fragman yayımlandı

Sonraki
Kırmızı Oda
mm

Kırmızı Oda 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı