News of the World filminden yeni fragman yayımlandı

mm
News of the World

Usta oyuncu Tom Hanks‘in başrolünde yer aldığı, Luke Davies’in yazdığı ve Paul Greengrass’in yönettiği “News of The World” filminden bir yeni fragman yayımlandı. Fragman, filmin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

News of the World

News Of The World konusu

Paulette Jiles’in aynı adlı romanından uyarlanan News of the World, Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir kızı, yaşayan son akrabalarının yanına götürmeye çalışan bir adamın hikâyesini anlatıyor.
Kaptan Jefferson Kyle Kidd, üç savaş gören ve bunların ikisinde savaşan bir kahramandır. Eşini kaybeden ve hayatta kimsesi olmayan Kidd, kasaba kasaba gezerek okuma yazması olmayan insanlara haberleri okumaya başlar. Bu sırada Kidd’in, ebeveynlerinin ölümüne neden olan bir kabile tarafından kaçırılan küçük bir kızı akrabalarına ulaştırması gerekir. Kızı hayatta kalan son akrabalarının yanına, San Antonio’ya götürmek için yola koyulan Kidd, yolculuk sırasında hem zorlu doğa şartlarına hem de peşlerine düşen haydutlara karşı zorlu bir mücadeleye girişir.
News of The World
Kidd’e usta oyuncu Tom Hanks hayat verirken, eşlik ettiği küçük kızı System Crasher filmiyle dikkat çeken Helena Zengel canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda; Elizabeth Marvel, Mare Winningham, Neil Sandilands gibi isimler yer alıyor.

Captain Phillips filminde birlikte çalışan oyuncu Tom Hanks ve yönetmen Paul Greengrass bu film vesilesi ile bir kez daha yan yana gelmiş oldu. Filmin, 25 Aralık 2020 tarihinde sinemalardaki yerini alması planlanıyor. Ülkemizde ise vizyona girip girmeyeceği belli değil.

Filmden yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the prom
mm

The Prom fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Liberator
mm

The Liberator dizisinden yeni fragman yayımlandı