Kırmızı Oda 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

mm
Kırmızı Oda

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 8. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Binnur Kaya’ya; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk oluyorlar. Kırmızı Oda’nın son bölümünde Evrim Alasya ve Melisa Sözen de Binnur Kaya’ya eşlik etti.

Gerçek hikâyelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştiriliyor. Kırmızı Oda‘da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

Kırmızı Oda

Kırmızı Oda 7. bölümünde neler oldu?

Meliha, dramatik aşk öyküsünün devamında Necdet ile yaşadıklarından ötürü pişmanlığını dile getirirken Doktor Ayşe, oyunlarla Osman’ın acı dolu geçmişine yolculuk yapıyor. Korkularını yenmeye başlayan Alya, bu kez Doktor Hanım’a kendisi bir hikaye anlatmak istiyor. İpek’in ailesinin sırrı Doktor Deniz’in yaşadığı bir hayal kırıklığını hatırlamasına sebep olurken Doktor Piraye, çöp dolu torbasını yanından ayırmayan Akif’in travmalarının sebebine ulaşmaya çalışıyor.

Cuma günü ekranlara gelecek olan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The Liberator
mm

The Liberator dizisinden yeni fragman yayımlandı

Sonraki
Your Honor

Your Honor dizisinin yeni fragmanı yayımlandı