The Good Place 5. sezon çıkacak mı?

the good place

Bu yılın başında “The Good Place” dizisinin 4. sezonu NBC üzerinden izleyici ile buluştu. Aynı zamanda dizinin 4. sezonu, bugün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlanan yeni sezonun ardından akıllarda kalan en büyük soru yeni bir sezonun olup olmayacağıydı.

“The Office”, “Parks and Recreation” ve “Brooklyn Nine-Nine” gibi yapımlara imza atan Michael Schur’un kaleme aldığı komedi dizisi, izleyicilere veda ediyor. Dizi, 4. sezonuyla final yaptı ve yeni bir sezonun gelmeyeceğini duyurdu. Ölümden sonraki yaşamı konu alan dizinin yeni bir sezonunun olmayacak olması, hayranlarını üzen bir gelişme oldu.

the good place

“The Good Place” konusu

Dizi, öldükten sonra kendisini “The Good Place” adlı yerde bulan Eleanor’un yaşadığı maceraları konu ediyor. Dünyada pek de iyi bir sicile sahip olmayan Eleanor, buraya yanlışlıkla gönderildiğini fark etse de bunu çevresindekilerle paylaşmaz. Ne var ki Eleanor’un gelişinden sonra kasabada işler rayından çıkmaya başlar ve Eleanor; komşuları Chidi, Tahani ve Jason ile birlikte sıra dışı maceralara sürüklenir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
arka sokaklar

Arka Sokaklar 559. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
ersan kuneri seyrederiz
mm

Erşan Kuneri dizisi, yerli bir platformda yayımlanacak