Erşan Kuneri dizisi, yerli bir platformda yayımlanacak

mm
ersan kuneri seyrederiz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Erşan Kuneri karakteri için 8 bölümlük mini dizi çekeceğini söyledi.

Dizi, ilk olarak G.O.R.A. filminde karşımıza çıkan Erşan Kuneri karakterini merkezine alacak. Cem Yılmaz, konu ile ilgili şunları söyledi;

“Sonbahar gibi çekimlerine başlayacağız. Oyuncu kadrosu henüz belli değil. Dizi, yerli bir dijital platformda yayımlanacak.”

Ünlü komedyen, dizinin yerli bir platformda yayımlanacağını belirtse de bu platformun ismini vermedi. Bazı söylentiler, dizinin Acun Ilıcalı’nın kuracağı Exxen adlı dijital platformda yayımlanacağı yönünde.

erşan kuneri

Erşan Kuneri konusu

Dizi, sekiz bölümlük bir mini dizi olacak ve bir erotik film yapımcısı olan Erşan karakterinin farklı film türlerini denemesi konu alacak. Geçmiş yıllarda geçecek olan dizi, sadece sekiz bölüm uzunluğunda olmasına rağmen 1975’den 1978’e kadar olan üç yıllık bir dönemi anlatacak.

Cem Yılmaz, dizinin çekimlerinin 6 ay içinde başlayacağını ifade etmişti. Dizinin seyircilerle buluşacağı tarih için ise 2022 yılı işaret edildi. Dizi hakkında şu an için tüm bilinenler bunlar. Ancak önümüzdeki dönemde dizi ile ilgili yeni detayların gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the good place

The Good Place 5. sezon çıkacak mı?

Sonraki
Yakuza
mm

Yakuza filmi geliyor