The Good Place 4. sezonu Netflix’te yayımlandı

the good place

Bu yılın başlarında NBC’de yayımlanan “The Good Place” dizisinin 4. sezonu, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Uzun süredir Netflix’e gelmesi beklenen 4. sezonun, Netflix üzerinden izleyiciyle buluşabilecek olması hayranlarını oldukça sevindirdi.

“The Office”, “Parks and Recreation” ve “Brooklyn Nine-Nine” gibi yapımlara imza atan Michael Schur’un kaleme aldığı komedi dizisi, ölümden sonraki yaşamı anlatıyor.

the good place

The Good Place konusu

Dizi, öldükten sonra kendisini The Good Place adlı yerde bulan Eleanor’un yaşadığı maceraları konu ediyor. Dünyada pek de iyi bir sicile sahip olmayan Eleanor, buraya yanlışlıkla gönderildiğini fark etse de bunu çevresindekilerle paylaşmaz. Ne var ki Eleanor’un gelişinden sonra kasabada işler rayından çıkmaya başlar ve Eleanor; komşuları Chidi, Tahani ve Jason ile birlikte sıra dışı maceralara sürüklenir.

the good place

The Good Place 5. sezon

Dizinin 5. sezonunun yayımlanmasının ardından akıllarda kalan en büyük soru, 5. sezonun olup olmayacağı ya da ne zaman olacağıydı. Ama ne yazık ki dizi, 4. sezonu ile izleyicilere veda ediyor. Final sezonu olan 4. sezonun ardından yeni bir sezon çekilmeyecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
kapibarasan

Kapibarasan animesinden yeni fragman yayımlandı

Sonraki
joaquin phoenix ve rooney mara

Joaquin Phoenix, oğluna River adını verdi