arka sokaklar

Arka Sokaklar 559. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin 15 yıllık dizisi Arka Sokaklar, 15. sezonu ile izleyici karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz saatlerde Kanal D’nin resmi YouTube kanalı üzerinden 559. bölüm fragmanı yayımlanan dizi, 2 Ekim Cuma günü izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosu; Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz oturuyor.

Arka Sokaklar’ın başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu bulunuyor. Ancak dizinin yeni sezonunda kadroya 3 yeni isim katıldı. Gizem Terzi polis Sinem karakteri, Perihan Ünlücan avukat Başak karakteri ve Hakan Uygun ise uluslararası bir çetenin reisi olarak dizide izleyici karşısına çıkıyor.

arka sokaklar

Arka Sokaklar 559. bölümünde neler olacak?

Uyuşturucu baronu Özcan Şanver, saklandığı yerin adresini bilen genç kızı ortadan kaldırmak için kızın babasını kullanır. Adam, öz kızı olmayan genci öldürmek için hastaneye gider. Tunç, sosyal hizmetler görevlisi olarak bu kız ile ilgili dosya açtığından onu hastanede ziyaret eder. Genç kız, Özcan’ın adamları tarafından hızlı giden arabadan atılarak öldürülmeye çalışılmıştı. Kızın üvey babası, hastane odasında genç kızı yastıkla boğmak istediği sırada Tunç içeri girer. Adam Tunç’u görünce silahına davranır. Boğuşma esnasında silah patlar.

Bu sırada Selin ve Mesut, en güzel günleri olan nikahlarındadır. Tüm sevenleri de yanlarındadır. Tunç’un durumundan habersiz olarak tören alanında gelen misafirlerle ilgilenmektedirler.

Dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.