The Godfather’ın yapım sürecini anlatan filmin çalışmalarına başlandı

francis and the godfather seyrederiz

1972 yılında izleyici ile buluşan ve gelmiş geçmiş en sevilen yapımlardan biri olan “The Godfather” filminin çekim aşamasının film haline getirileceğini biliyorduk. Film için çalışmalara başlandı ve oyuncu kadrosundaki bazı isimler belli oldu.

“Francis and the Godfather” filmi, Barry Levinson tarafından yönetilecek ve Andrew Farotte’nin, Levinson tarafından yeniden geliştirilen “Black List” senaryosuna dayanacak. “Rain Man”, “Wag the Good” ve “Good Morning, Vietnam” gibi filmlerle adını sinema dünyasına kazıyan Levinson, iyi bir projeyle geri dönüyor.

Francis Ford Coppola’nın onayı alınarak hazırlanan bu filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. 1972 yapımlı filmde rol alan Robert Duvall, James Caan, John Cazale, Talia Shire, Diane Keaton gibi isimleri canlandırması için hangi oyuncularla anlaşılacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

francis ford capolla the godfather

“Francis and the Godfather” filminde bulunacak oyuncular

“The Godfather” filminin çekim aşamasını anlatacak olan yeni filmde oynayacak bazı isimler belli oldu. Usta yönetmen Francis Ford Copolla, Oscar Isaac tarafından canlandırılacak. Serinin yapımcılarından biri olan Robert Evans’a ise Denis Villeneuve ile yeni bir projede karşımıza çıkmaya hazırlanan Jake Gyllenhaal hayat verecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
zendaya seyrederiz 1

Zendaya, Ronnie Spector’ın biyografi filminde başrol olacak

Sonraki
çocukluk

Çocukluk dizisinin ilk fragmanı yayımlandı