Zendaya, Ronnie Spector’ın biyografi filminde başrol olacak

zendaya seyrederiz 1

Disney Channel dizisi “Shake It Up” ile ilk çıkışını yapan Zendaya, biyografisine yeni yapımlar eklemeye devam ediyor. “Spider-Man: Homecoming” ve “The Greatest Showman” filmleriyle büyük çıkış yakalayan ve geçtiğimiz haftalarda Euphoria dizisindeki performansıyla Emmy ödülü kazanan Zendaya, Ronnie Spestor olarak karşımıza çıkacak.

Kısa bir süre içinde oyuncunun tamamlanmış yapımları ile de buluşacağız. “Euphoria” dizisinde birlikte çalıştığı Sam Levinson’ın yönettiği ve en son “Tenet” ile karşımıza çıkan John David Washington ile başrolü paylaştığı “Malcolm & Marie” bu projelerden biri. Bir diğer proje ise aynı adlı bilim kurgu serisinden uyarlanan ve Timothée Chalamet’in başrol olduğu “Dune” filmi.

zendaya

Zendaya, Ronnie Spector olacak

Yapılan haberlere göre ünlü aktris ile olan görüşmeler son aşamaya gelmiş. Bu da Ronnie Spector olarak karşımıza çıkacağını neredeyse kesin hale getiriyor. Aynı zamanda oyuncu, filmin yapımcıları arasında da yer alıyor.

Ronnie Spector’ın kaleme aldığı “Be My Baby” isimli otobiyografi kitabından sinemaya uyarlanacak film, ünlü müzisyenin kariyerinin ilk dönemlerine, özellikle “Ronnettes” grubunun kuruluşuna ve müzik prodüktörü Phil Spector’la çalışma sürecine odaklanacak.

Aynı zamanda film, grubun yükseliş yaptığı dönemde evlenen Phil Spector ile Ronnie Spector’ın boşanma sürecini ve Ronnie Spector’ın müzik dünyasındaki mücadelesini de beyazperdeye aktaracak.

Total
0
Shares
Önceki
enola holmes
mm

Enola Holmes 2 gelecek mi?

Sonraki
francis and the godfather seyrederiz

The Godfather’ın yapım sürecini anlatan filmin çalışmalarına başlandı