Jake Gyllenhaal and Denis Villeneuve

Jake Gyllenhaal, Denis Villeneuve ile film çekecek

Daha önce 2013 yapımı “Düşman” ve 2014 yılında vizyona giren “Prisoners” filmleri ile bir araya gelmiş olan ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal ve usta yönetmen Denis Villeneuve, yeniden bir proje gerçekleştirecek.

Uzun zamandır beklenen Dune filmi henüz gösterime girmedi ve yönetmen Denis Villeneuve’nin şimdiden Jake Gyllenhaal ile gelecek planları var. Daha önce Denis Villeneuve, Blade Runner 2049 ve yakında çıkacak olan uyarlaması Dune gibi iki büyük prodüksiyonu yönettikten sonra, haziran ayında daha küçük bir filmi yönetmeyi “kesinlikle hayal ettiğini” söylemişti.

Jake Gyllenhaal and Denis Villeneuve

Jake Gyllenhaal ve Denis Villeneuve yeniden bir arada

Bilgiler, bizzat Jake Gyllenhaal’ın verdiği bir röportajda ortaya çıktı. Oyuncu, yönetmen ile The Duplicate Man’in yapımından önce birbirlerini tanıdıklarını söyledi ve Villeneuve’nin şu anda yeni bir proje üzerinde çalıştığını ayrıca ikisinin bu ortaklığa devam edeceğini açıkladı.

“Şu anda yeni bir şey üzerinde çalışıyoruz ve tekrar birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.” diyen aktör, ne yazık ki proje hakkında başka bir bilgi vermedi. Ancak ikilinin tekrar bir arada olması bile izleyicileri heyecanlandırmaya yetti. 

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.