Çocukluk dizisinin ilk fragmanı yayımlandı

çocukluk

Fox TV’nin yeni dizi “Çocukluk”un ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde, Fox TV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. Dizinin ikinci fragmanı da kısa bir süre önce yayımlandı. Dizinin adı normalde “Kimsesizler” olacaktı ancak Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’na yapılan şikayetler sonuç verdi ve dizinin adı değiştirildi.

Yeni dizi, 9 Ekim Cuma günü, ilk kez izleyici karşısına çıkacak.

çocukluk

“Çocukluk” dizisinin konusu

Dizide; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe, ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi, Mozi, Bambi ve Zeynep’in ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlem ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. Bu kardeşlik, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül vardır.

“Çocukluk” oyuncu kadrosu

Umut Evi’nin sahibi Mahir Boztepe, Erdal Beşikçioğlu tarafından canlandırılıyor. Mavi karakterine, “Kızım” ve “Anne” dizilerinde yer almış Beren Gökyıldız hayat veriyor. Mozi karakteri ise “Kadın” dizisindeki rolüyle bilinen Kübra Süzgün tarafından canlandırılıyor. Bambi, Nilay Yaren ve Zeynep de Derinsu Akkuş tarafından can buluyor. Burcu Özberk de kızların yardımına her fırsatta koşan avukatları Ayşegül olarak karşımıza çıkıyor.

Dizinin ilk fragmanına aşağıdan ulaşbilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
francis and the godfather seyrederiz

The Godfather’ın yapım sürecini anlatan filmin çalışmalarına başlandı

Sonraki
Sen Çal Kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 13. bölüm fragmanı yayımlandı