The Falcon and the Winter Soldier dizisinden yeni posterler yayımlandı

Disney Plus’ın merakla beklenen yeni dizisi The Falcon and the Winter Soldier‘dan yeni karakter posterleri yayımlandı. Poterler; Falcon, Winter Soldier, John F. Walker, Baron Zemo gibi karakterleri hayranlar ile buluşturuyor.

Normade dizinin, yine bir Marvel dizisi olan WandaVison’dan erken bir şekilde 2020 yayımlanarak ilk Marvel dizisi olması bekleniyordu. Ancak çekimlere verilen ara yüzünden dizi tamamlanamadı ve WandaVision‘ın daha erken izleyici ile buluşmasına karar verildi. Geçtiğimiz haftalarda Disney+, dizinin sayfasındaki çıkış tarihini 2021 olarak değiştirmiş ve net bir tarih belirtmemişti. Yapılan son açıklama ile de 9 Mart 2021 tarihinde izleyiciye sunulacağını öğrendik.

The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier konusu

Dizi, Avengers: Endgame finalinden sonra ölümden dönen Sam Wilson (Anthony Mackie) ve Bucky Barnes’ın (Sebastian Stan) daha sonra geri dönmeye karar vermelerinin ardından Steve Rogers’ı (Chris Evans) kaybettiklerini gören bu iki kahramanı konu alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.