The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier dizisinden ilk fragman

Disney Plus’ın yeni serisi The Falcon and the Winter Soldier‘dan ilk resmi fragman yayımlandı. Merakla beklenen dizinin fragmanı, Marvel Entertainment’ın resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

Normade dizinin, yine bir Marvel dizisi olan WandaVison’dan erken yayımlanarak ilk Marvel dizisi olması bekleniyordu. Ancak çekimlere verilen ara yüzünden dizi tamamlanamadı ve WandaVision‘ın daha erken izleyici ile buluşmasına karar verildi.

The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier konusu

Dizi, Avengers: Endgame finalinden sonra ölümden dönen Sam Wilson (Anthony Mackie) ve Bucky Barnes’ın (Sebastian Stan) daha sonra geri dönmeye karar vermelerinin ardından Steve Rogers’ı (Chris Evans) kaybettiklerini gören bu iki kahramanı konu alıyor.

The Falcon and the Winter Soldier ne zaman çıkacak?

Dizinin normal şartlarda 2020 yılında izleyici ile buluşması bekleniyordu. 2020 yılındaki neredeyse tüm şovlar gibi bu dizi de ertelendi. Geçtiğimiz haftalarda Disney+, dizinin sayfasındaki çıkış tarihini 2021 olarak değiştirmiş ve net bir tarih belirtmemişti. Yapılan son açıklama ile de 9 Mart 2021 tarihinde izleyiciye sunulacağını öğrendik.

Diziden yayımlanan ilk resmi fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.