Chaos Walking filminden yeni posterler yayımlandı

Chaos Walking

Patrick Ness’in The Knife of Never Letting Go adlı romanından uyarlanan Chaos Walking filmi, sevilen başrol oyuncularıyla uzun süredir beklenen bir filmdi. Başrollerinde; Tom Holland, Daisy Ridely, Mads Mikkelsen‘ın bulunduğu bilim kurgu filminin yeni karakter posterleri ise geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken filmin 2021 yılında izleyici karşısına çıkacağı zaten biliniyordu. Geçtiğimiz haftalarda ise net bir tarih açıklandı. Yapılan açıklamaya göre film, 5 Mart 2021 tarihinde IMAX seçeneği ile sinemalarda olacak.

Chaos Walking 

Chaos Walking konusu

Todd Hewit (Tom Holland), insanlık için yeni bir umut olan “Yeni Dünya”da yaşamaktadır. “Yeni Dünya”, “Nois” adı verilen bir virüsle adeta cehenneme döner. Bu virüs, herkesin birbirinin düşüncelerinden parçalar görebilmesine sebep olur. Bu sebeple gelen sonsuz gürültü de birçok kişiyi deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd, olağanüstü bir durumla karşılaşır. Yeni tanıştığı Viola adlı bir kızın yanında virüs, etkisiz kalmaktadır. Birbirleri ile pek de alakası olmayan bu ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Adam Project

The Adam Project filminden yeni görsel yayımlandı

Sonraki
the falcon and the winter soldier

The Falcon and the Winter Soldier dizisinden yeni posterler yayımlandı