WandaVision ne zaman çıkacak?

wandavision seyrederiz

Marvel Sinematik Evreni’nden zaten tanıdığımız isimlerin yer alacağı “WandaVision” dizisi, Disney Plus tarafından izleyiciye sunulacak. Dizinin normalde 2020 yılı bitmeden izleyici ile buluşması bekleniyordu ve net bir yayın tarihi yoktu. Ancak kısa bir süre önce yapılan açıklama ile dizinin yayın tarihinin ertelendiğini ve net çıkış tarihini öğrendik.

Dizinin iki ana karakteri olan Wanda ve Vision, Marvel Sistematik Evreni’nden halihazırda tanıdığımız isimler olacak. Scarlet Witch yani diğer adıyla Wanda Maximoff karakterini Elizabeth Olsen, Vision karakterini ise Paul Bettany canlandıracak.

wandavision

“WandaVision” konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, “Avengers: Endgame”in ardından yaşananlara da odaklanacak. Dizi, yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerine odaklanacak. Bu nedenle de “Avengers: Infinity War” ile ilgili olacak. Bilindiği üzere iki karakter de “Avengers: Infinity War” filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi, hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. Dizinin büyük önem taşımasının bir diğer sebebi de “Doctor Strange in the Multiverse of Madnes” filmine bağlanacak olması.

wandavision

“WandaVision” ne zaman yayımlanacak?

Dizinin 2020 yılı bitmeden yayımlanması bekleniyordu ancak 2020 Kasım ayı takviminde bulunmaması biraz kafaları karıştırmıştı. Yapılan yeni açıklama ile dizinin 2021 yılına ertelendiğini öğrendik. Dizi, 15 Ocak 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
millie bobby brown damsel

Millie Bobby Brown, Damsel filminin başrolü olacak

Sonraki
sen çal kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 19. bölüm fragmanı yayımlandı