The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and The Winter Soldier 2. bölüm ne zaman?

Geçtiğimiz günlerde Disney Plus üzerinden izleyicilere sunulan ilk bölümü ile The Falcon and The Winter Soldier‘ın rekor kırdığını öğrenmiştik. İlk bölümü, platformun en büyük prömiyerini yapan bölüm oldu. Oldukça sevilen dizinin 2. bölümünün ne zaman yayımlanacağı ise merak konusu.

Normade dizinin, yine bir Marvel dizisi olan WandaVison’dan erken bir şekilde 2020 yayımlanarak ilk Marvel dizisi olması bekleniyordu. Ancak çekimlere verilen ara yüzünden dizi tamamlanamadı ve WandaVision‘ın daha erken izleyici ile buluşmasına karar verildi.

the falcon and the winter soldier

The Falcon and The Winter Soldier 2. bölüm ne zaman?

İlk bölümü 19 Mart 2021 tarihinde yayımlanan dizi, haftalık olarak platformdaki yerini alacak. Bu duruma göre de dizinin ikinci bölümü, 26 Mart Cuma günü izleyicilerin beğenisine sunulacak.

The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and The Winter Soldier konusu

Dizi, Avangers: Endgame sonrası bayrağı Captain America’dan teslim alan Falcon ile Cap’in dostu Bucky Barnes (Sebastian Stan) ve Sam Wilson (Anthony Mackie) Thanos’un evrendeki canlıların yarısını yok ettiği Infinity War ile Iron Man’in canı pahasına bu durumu tersine çevirdiği Endgame arasındaki döneme verilen adıyla Blip sonrası maceralarını konu ediniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.