rupert grint

Rupert Grint, tekrar Ron Weasley’i oynamak hakkında konuştu

Gelmiş geçmiş en sevilen film serilerinden biri olan Harry Potter‘ın başrollerinden biri olan Rupert Grint, Harry Potter ve tekrar Ron Weasley karakterini canlandırmak hakkında konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda, ünlü kitap ve film serisinin HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak bir diziye uyarlanacağı haberini almıştık. Bu haber üzerine de filmin oyuncularına birçok kez farklı şekillerde sorular soruldu. Şu an Apple TV+’ın Servant adlı dizisinde yer alan Grint, Servant’ın 2. sezonu ile ilgili olan bir röportajında bu konu hakkında da konuştu.

rupert grint

Rupert Grint, tek bir şart ile tekrar Ron Weasley olurmuş

Yeni dizi haberlerinden sonra oyuncuya, tekrar Ron Weasley karakterini oynayıp oynamayacağı soruldu. Grint ise tek bir etken altında role geri döneceğini şu sözlerle anlattı:

“Sanırım şimdi geri dönmek… Bunu gerçekten hayal edemiyorum.  Ama demek istediğim, asla asla deme. Sadece herkes aynısını yapmak isterse olur. Ama evet, hayır… Sanırım onu bıraktım.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.