the falcon and the winter soldier

The Falcon and The Winter Soldier, ilk bölümü en çok izlenen dizi oldu

Geçtiğimiz günlerde Disney Plus üzerinden izleyicilere sunulan ilk bölümü ile The Falcon and The Winter Soldier rekor kırdı. 19 Mart Cuma günü yayımlanan ilk bölüm, Disney’in açıklamasına göre prömiyer yaptığı ilk hafta sonunda Mandalorian ve WnandaVision’ı geride bırakarak en çok izlenen dizi oldu. Dizinin 2. bölümü de 26 Mart Cuma günü izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Normade dizinin, yine bir Marvel dizisi olan WandaVison’dan erken bir şekilde 2020 yayımlanarak ilk Marvel dizisi olması bekleniyordu. Ancak çekimlere verilen ara yüzünden dizi tamamlanamadı ve WandaVision‘ın daha erken izleyici ile buluşmasına karar verildi.

the falcon and the winter soldier

The Falcon and The Winter Soldier konusu

Dizi, Avangers: Endgame sonrası bayrağı Captain America’dan teslim alan Falcon ile Cap’in dostu Bucky Barnes (Sebastian Stan) ve Sam Wilson (Anthony Mackie) Thanos’un evrendeki canlıların yarısını yok ettiği Infinity War ile Iron Man’in canı pahasına bu durumu tersine çevirdiği Endgame arasındaki döneme verilen adıyla Blip sonrası maceralarını konu ediniyor.

Platformun ilk bölüm izlenme rekorunu kıran dizinin gelecek bölümleri, merakla bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.