black widow

Black Widow yeniden ertelendi

İlk olarak 2010 yılında, Iron Man 2 filminde Marvel Sinematik Evreni’ne giren Black Widow karakteri, daha sonra Avengers filmlerinde de izleyici karşısına çıkmıştı. Marvel Sinematik Evreni’nde çokça gördüğümüz ama hikayesine dair pek bir bilgimizin olmadığı karakterin bağımsız filmi, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecekti. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs nedeni ile vizyon tarihi 7 Mayıs 2021 olarak değiştirmişti. Şimdi film, bir kez daha ertelendi.

Dünyanın birçok yerinde filmler, Koronavirüs salgını yüzünden yeterince değer görmüyor. Bu sebeple de şirketler, filmleri ertelemekte çare buluyorlar. Marvel’ın bu yıl merakla beklenen filmlerinden biri olan Black Widow’un yeni çıkış tarihi de yayımlanan yeni afişle duyuruldu.

black widow

Black Widow yeni vizyon tarihi ne?

Başrolünde Scarlett Johansson‘ın bulunduğu filmin vizyon tarihi, 7 Mayıs 2021 olarak değiştirilmişti. Geçtiğimiz saatlerde yapılan bir açıklama ile film, 2021’in yaz aylarına ertelendi. Eğer yeni bir değişiklik ya da ertelenme yaşanmazsa film, 9 Temmuz 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.