The Devil All The Time’dan ilk afiş geldi

the devil all the time

Kadrosuyla dikkat çeken The Devil All the Time’ın ilk resmi afişi paylaşıldı!

Oyuncu kadrosunda bir araya getirdiği isimlerle dikkat çeken Netflix‘in gerilim filmi The Devil All The Time, bu yıl izleyiciyle buluşacak. 16 Eylül’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak film için heyecanlı bekleyiş sürerken Netflix, filmin ilk afişini yayımladı.

the devil all the time

Campos ve kardeşi Paulo Campos, Donald Ray Pollock‘un aynı adı taşıyan 2011 yapımı romanı; olayları 1940’lar, 50’ler ve 60’lar boyunca uzanan yıldızlarla dolu bir dramaya uyarladı. Filmin yapımcılığını ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal ve Riva Marker’ın yapım şirketi Nine Stories üstleniyor. Max Born ve müzisyen Randall Poster da filmin yapımcıları arasında yer alıyor.

Afiş, alışılmışın dışında olmasa da filmin mükemmel kadrosunu çok iyi temsil ediyor. Tom Holland; İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra, Amerika’da yetişkinliğe ulaşan ve uğursuz bir karakter kümesiyle geçen Ohioan Arvin Russell‘ı tasvir ederek, filmin ana karakteri olarak en üst sırada yer alıyor. Holland’ın altında, ünlü çift Sandy ve Carl Henderson‘ı oynayan Riley Keough ve Jason Clarke’ı görüyoruz. Sebastian Stan çarpık Şerif Lee Bodecker olarak görünüyor. Robert Pattinson da gölgeli Preston Teagardin olarak afişin en altında yerini almış durumda. Buna ek olarak, poster, Haley Bennett, Eliza Scanlen ve Mia Wasikowska gibi ünlü isimlere de yer veriyor.

the devil all the time poster tom holland mia wasikowska

Hem Antonio Campos imzası taşıması hem de etkileyici oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, pandemi nedeniyle zayıflayan vizyon takviminin de etkisiyle bu yılın en çok konuşulan filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Total
0
Shares
Önceki
çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
This Is The Year
mm

Selena Gomez ve David Henrie’li This Is The Year’dan ilk fragman