çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrollerinde; Nilay Deniz, Ezgi Şenler, Seçkin Özdemir, Furkan Andıç, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin bulunduğu Çatı Katı Aşk dizisinin 6. bölüm fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. 9 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Kanal D’de yayımlanan dizi, romantik komedi türünde bir yaz dizisi.

Mia Yapım imzalı dizi, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan” ile katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Dizi, karakterleri birbirine tamamen zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerini anlatıyor.

çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 5. bölümünde neler oldu?

Saadet Hanım, Ateş ve Yasemin’i çatı katından atabilmek için bir plan yapar. Planına göre torunlarından birisi evlenirse çatı katına onu yerleştirecektir. Bunun için ahiretliğim dediği memleketlisini görücü durumu için İstanbul’a çağırır. Ateş ve Yasemin’i ise, evden atılma korkusu sarar. Ne yapıp edip görücüleri bıktırmak için planlar yaparlar. Ayşen ve Demir şaşkındır. İsteme gecesi ortalık karışır. Ayşen’i gören damat adayı Ömer, ondan çok etkilenmiştir. İş ciddiye biner. Ayşen, Ateş ve Yasemin’in görücü savuşturma hamlelerinden dolayı çok kızgındır. Bu kızgınlıkla da geri dönülmez ve şok bir karar alır.

Dizinin yayımlanan 6. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.