This Is The Year

Selena Gomez ve David Henrie’li This Is The Year’dan ilk fragman

2007’den 2012’ye kadar yayımlanan Waverly Büyücüleri isimli Disney Channel şovunda genç büyücüleri canlandıran Selena Gomez ve David Henrie ikilisi şimdi ise yeni bir film projesi için bir araya geliyor. Selena Gomez’in yapımcılığını üstlendiği ve David Henrie’nin hem yönetip hem de oynadığı “This Is The Year” filmi için bir fragman yayımlandı. Videoda ayrıca pazartesi günü Henrie’nin ilk yönetmenlik filmi This Is the Year’da bir araya geldiklerini ve hayranlarını filmin sanal galasına davet ettiklerini de duyurdular.

Film, dijital prömiyerini 28 Ağustos tarihinde gerçekleşecek bir etkinlik sırasında yapacak. TikTok yıldızları Charli ve Dixie D’Amelio’nun ev sahipliğini yaptığı etkinlikte David Henrie, Selena Gomez ve filmin oyuncu kadrosuyla bir soru-cevap faaliyeti gerçekleştirilecek.

This Is The Year konusu

Henrie’nin Pepe Portillo ve Bug Hall ile birlikte yazdığı film, hayallerindeki kızı kazanmak için son bir çabayla en sevdikleri grubu görmek için arkadaşlarıyla bir yolculuğa çıkan inek bir lise son sınıf öğrencisini konu alıyor.

Filmde David Henrie’nin yanı sıra Lorenzo James Henrie, Vanessa Marano, başka bir Waverly Büyücüleri oyuncusu olan Gregg Sulkin ve Jeff Garlin rol alıyor.

Film ile iligili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilir ve filmin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.