the boys

The Boys’un 3. sezonunda, Herogasm adlı bir bölüm olacak

26 Temmuz 2019 tarihinde ilk sezonu yayımlanan The Boys dizisi, 2 Eylül 2020 tarihinde 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmıştı. Henüz 2. sezon yayımlanmadan da dizi, 3. sezon onayını alabilmişti. Bugün yapılan bir açıklama ile 3. sezonda yaşanacak bir gelişmeyi öğrendik.

Dizinin yaratıcı Eric Kripke, yaptığı bir açıklama ile 3. sezonun herhangi bir bölümünün adının Herogasm olacağını açıkladı. Çizgi romanlarda Herogasm; Vought şirketinin sponsorluğunda her yıl gerçekleşen uyuşturucu dolu, cinsel içerikli bir parti için kahramanlarız gizli bir adada toplandığı bir festival olarak anlatılıyor. Yaratıcı Eric Kripke, “İlk günden beri herkes bu bölümü yapmam için bana meydan okudu.” notu ile Twitter hesabından bir paylaşım yaptı ve senaryonun ilk sayfasını paylaştı.

The Boys konusu

Dizi; süper kahramanların, güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine The Boys adı verilmiş bir grup insan ise kendilerini kanunları korumaya vermiş. Bu grup, yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar.

İlk sezonda hem bu ekibinin kurulma sürecini anlatan hem de Amerika’nın koruyucuları olarak görülen süper kahraman grubu The Seven’ın aslında ne kadar yozlaşmış olduğunu gösteren The Boys, 2. sezonda karşı karşıya gelen bu iki grubun hikâyesini anlatmaya devam ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.