News of the World filminin fragmanı yayımlandı

news of the world

Başrolünde ünlü oyuncu Tom Hanks‘in bulunduğu News of the World filminin haklarını, geçtiğimiz aylarda Netflix satın almıştı. Geçtiğimiz saatlerde de filmin fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanalaı üzerinden izleyicilere sunuldu. Film, 10 Şubat 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Tom Hanks’e; Helena Zengel, Elizabeth Marvel, Mare Winningham, Neil Sandilands gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Paul Greengrass oturuyor. Daha önce de Captain Phillips filminde beraber çalışmış olan Tom Hanks – Paul Greengrass ikilisi,”News of the World” ile bir kez daha bir araya gelmiş oluyor.

news of the world

News of the World konusu

Paulette Jiles’in aynı adlı romanından uyarlanan film, Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir kızı, yaşayan son akrabalarının yanına götürmeye çalışan bir adamın hikâyesini anlatıyor.

Kaptan Jefferson Kyle Kidd, üç savaş gören ve bunların ikisinde savaşan bir kahramandır. Eşini kaybeden ve hayatta kimsesi olmayan Kidd, kasaba kasaba gezerek okuma yazması olmayan insanlara haberleri okumaya başlar. Bu sırada Kidd’in, ebeveynlerinin ölümüne neden olan bir kabile tarafından kaçırılan küçük bir kızı akrabalarına ulaştırması gerekir. Kızı hayatta kalan son akrabalarının yanına, San Antonio’ya götürmek için yola koyulan. Kidd, yolculuk sırasında hem zorlu doğa şartlarına hem de peşlerine düşen haydutlara karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 24. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
the boys

The Boys 3. sezon çekimleri başladı