the boys

The Boys 2. sezon 4. bölüm ne zaman?

26 Temmuz 2019 tarihinde ilk defa izleyici karşısına çıkan “The Boys” dizisi, 2. sezonu ile geçtiğimiz günlerde Amazon Prime Video üzerinden yayımlandı.

Dizi, süper kahramanların güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine “The Boys” adı verilmiş bir grup insan, kendilerini kanunları korumaya vermiştir. Bu grup, yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar. Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Darick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, “Supernatural“ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

Alınan son haberlere göre ise “Supernatural” dizisinin yıldızı Jensen Ackles, The Boys dizisinin 3. sezon kadrosunda yer alacak.

the boys

“The Boys” 2. sezonun kalan bölümleri ne zaman yayımlanacak?

İkinci sezon, ilk sezona göre biraz daha farklı bir şekilde yayımlanıyor. Normalde Amazon Prime, Netflix benzeri birçok yayın platformu gibi dizilerinin tüm bölümlerini bir anda yayımlıyor. Fakat dizinin 2. sezonunda bir farklılık yaparak sadece ilk 3 bölümü aynı anda yayımladı. Geri kalan 5 bölüm ise her hafta cuma günü izleyici ile buluşacak. Bu durumda dizinin 4. bölümü, 11 Eylül Cuma günü Amazon Prime Video üzerinden izleyiciye sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.