Jensen Ackles, The Boys kadrosuna katıldı

the boys jensen ackles

Jensen Ackles, The Boys’un 3. sezon kadrosunda!

Jensen Ackles, Amazon Prime dizisi The Boys’un 3. sezon kadrosuna katılarak bir zamanlar Supernatural senaristi olan Eric Kripke ile yeniden bir araya geldi.

Ackles, II.Dünya Savaşı’nda savaştıktan sonra ilk “süper ünlü” olarak adlandırılan ve onlarca yıldır Amerikan kültürünün dayanak noktası hâline gelen Soldier Boy’u canlandıracak.

the boys jensen ackles

Kripke yaptığı açıklamada, “Çocukken çılgın, imkansız bir rüya gördüm – Jensen Ackles’a kazançlı bir istihdam sağlamak-” dedi. ”Bu rüyanın gerçekleştiğini söylemekten mutluluk duyuyorum. Jensen harika bir oyuncu, daha da iyi bir insan, çikolata parçacıklı sıcak kurabiyeler gibi kokuyor ve ben onu bir kardeş olarak görüyorum. İlk süper kahraman olan Soldier Boy olarak role çok fazla mizah, acı ve tehlike getirecek. Onunla tekrar sette olmak ve “The Boys” a biraz “Supernatural” havası getirmek için sabırsızlanıyorum.” diye ekleyerek heyecanını dile getirdi.

4 Eylül’de Amazon’da başlayacak olan “The Boys”, ikinci sezonu öncesinde üçüncü sezon için onay aldı. Şov, Garth Ennis ve Darick Robertson’un en çok satan çizgi romanına dayanıyor ve aynı zamanda şov sorumlusu olarak da hizmet veren Eric Kripke tarafından geliştiriliyor.

jensen ackles the boys

Ackles, bugünlerde Supernatural‘ın son sezonu (15.sezon) için çalışmalarını sürdürüyor. Dizinin son bölümleri aslında mayıs ayında çekilecekti fakat pandemi nedeniyle ertelenmişti. Ackles’ın önceki oyunculuk çalışmaları arasında “Devour”, “My Bloody Valentine” ve bağımsız romantik komedi “Ten Inch Hero” yer alıyor. Aynı zamanda “Smallville”, “Dark Angel”, “Dawson’s Creek” ve “Days of Our Lives” filmleri ile tanınıyor.

2007’den bu yana Supernatural dışında çok fazla yapımda yer almayan Jensen Ackles‘ın sevilen dizi The Boys’la kariyerine devam etmesi şimdiden hayranlarını mutlu etmiş durumda. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Enola Holmes
mm

Enola Holmes’dan ilk tanıtım paylaşıldı

Sonraki
the matrix 4

Matrix 4 çekimleri, Berlin’de tekrar başladı