Supernatural’ın kalan bölümleri ne zaman yayımlanacak

supernatural

Başrollerinde Jensen Ackles ve Jared Padalecki‘nin bulunduğu ve 2005 yılından beri izleyici karşısına çıkan Supernatural dizisi, ABD’nin en uzun dizisi ünvanına sahip. Dizi bize Sam ve Dean adındaki Winchester kardeşlerin, şeytanlar, melekler, mitolojik canlılar ve lanetli eşyalarla olan maceralarını anlatmıştı.

Başlangıçta 5 sezon olarak tasarlanan dizi, gördüğü büyük ilgi sonucunda ekranlarda yer almaya devam etti. Hatta final olması beklenen 5. sezonun ardından 10 sezon daha çektiler ve 15. sezonun dizinin final sezonu olmasına karar verdiler.

supernatural

Supernatural’ın yeni bölümleri ne zaman yayımlanacak?

Dizinin 15. sezonu, 10 Ekim 2019 tarihinde yayımlanmaya başladı. Daha sonra tüm dünyaya yayılan ve büyük bir tehlike oluşturan Koronavirüs sayesinde dizinin çekimleri durduruldu. Dizinin geri kalan bölümlerinin yayımlanma tarihi olarak da 2020 sonbaharı düşünülüyordu. Şimdi bu tarih bir netliğe kavuştu; dizinin ekranlara geri dönüş tarihi 8 Ekim olarak duyuruldu.

8 Ekim Perşembe günü, saat 20.00’de yayımlanacak ilk sezonun ardından 19 Kasım Perşembe günü, saat 21.00’de yayımlanacak son bölümüyle ekranlara veda edecek. Aynı zamanda dizinin “Supernatural: The Long Road Home” başlıklı retrospektifi de yine bu tarihlerde yayında olacak.

Bu zamana kadar Supernatural sayesinde başka yapımlarda pek rol almayan Jensen Ackles’ı da The Boys dizisinin 3. sezonunda izleyeceğiz.

Total
0
Shares
Önceki
Ellen Show
mm

Ellen Show devam edecek mi?

Sonraki
bay yanlış

Bay Yanlış 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı