çatı katı aşk seyrederiz 1 1

Çatı Katı Aşk 10. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin romantik komedi dizisi “Çatı Katı Aşk”ın 10. bölüm fragmanı yayımlandı. 12 Eylül Cumartesi günü yayımlanacak olan bölümde, Yasemin ve Demir arasındaki yakınlaşma iyice hissedilir hale gelecek. Aynı zamanda Yılmaz ailesi, birden ortaya çıkan gizemli kadını çözmeye çalışacak.

Dizinin başrollerinde; “Aşk Yeniden” ve “Ateşböceği” dizilerinde bulunmuş Nilay Deniz, “Kaçak Gelinler” ve “Tatlı İntikam” dizilerinde boy göstermiş Furkan Andınç, “Bodrum Masalı” dizisi ile izleyici karşısına çıkmış Ezgi Şenler ve son olarak “Aşk Tesadüfleri Sever”, “İyi Oyun” gibi projelerde yer almış Yiğit Kirazcı bulunuyor.

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygınçatı Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından kaleme alınıyor. Dizi, Mia Yapım sayesinde de izleyici karşısına çıkıyor.

çatı katı aşk

“Çatı Katı Aşk” 9. bölümünde neler oldu?

Ateş, babası Asaf’ın fotoğraf hamlesi yüzünden Yasemin ile birlikte yalıya dönmek zorunda kalıyor. Asaf’ın eline, Ateş ile Ayşen’in öpüştükleri fotoğraf geçmiştir. Bu, onun için oğlu ile sürdürdüğü savaşı kazanma yolunda biçilmez kaftandır. Ateş, Asaf’ın adamının gönderdiği zarfı açınca fotoğrafı görür. Zarfta bir de not vardır: “Herkesin bir zayıf noktası vardır ve sevgi her zaman kazanmaz!”

Ateş ve Ayşen fotoğrafı gördüklerinde büyük şok yaşarlar. Bu andan itibaren mahallede yeni bir dönem başlar. Ateş, Ayşen’in zarar görmemesi için zor bir karar alır. Yasemin ile birlikte yalıya gitmeye karar verir. Yasemin, bu karardan dolayı çok mutsuzdur fakat Ateş kararlıdır. Ayşen ve Demir’in fikrini değiştirme çabaları da bir sonuç vermez.

Dizinin yayımlanan 10. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.