batman

The Batman çekimleri, mart ayında tamamlanacak

Ünlü oyuncu Robert Pattinson‘ın başrolünde bulunduğu The Batman filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Mat Reeves tarafından yönetilen filmin çekimlerinin, 2021 yılının Mart ayında tamamlanması bekleniyor. Bununla birlikte de filmin vizyon tarihinde büyük bir değişimin olmayacağı düşünülüyor.

the batman

The Batman ne zaman çıkacak?

Filmin 1 Ekim 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşması planlanıyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile birçok yapım gibi The Batman de ertelendi. Eğer yeni bir ertelenme yaşanmazsa filmin 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

the batman

Film hakkında bildiklerimiz

Matt Reeves’in ifadesiyle “Karanlık bir Batman hikayesini anlatacak.” ve aynı zamanda sevilen kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman’in, konusu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Bu yeni film, karakterin genç yaşlardaki maceralarını ve Bruce Wayne’in kahraman olarak geçirdiği ilk yılı konu alacak. Ancak Batman karakterinin orijinal hikayesi olmayacak.

Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Zoë Kravitz, Catwoman olarak karşımıza çıkacak. Batman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Jayme Lawson‘ın da çizgi romanlarda bulunmayan iki yeni karaktere can verdiği açıklandı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.