the batman

The Batman çekimleri, karantinaya rağmen devam edecek

Robert Pattinson‘ın başrolünde olduğu, Matt Reeves imzalı “The Batman” filmi bir engele daha katılmaktan kurtuldu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. İngiltere hükümeti, tehlikesi devam eden Koronavirüs salgınına yeniden karantina önlemi aldı. Filmi bekleyen hayranlar, yeniden çekimlerin erteleneceğini düşünse de “The Batman” çekimlerinin karantina uygulamasından etkilenmeyeceği açıklandı. Yani filmin çekimleri, hız kesmeden devam edecek.

The Batman

Yeni Batman filminin İngiltere’de devam eden çekimlerine, mart ayında süresiz bir şekilde ara verilmişti. Daha sonra birçok yapımın setlerine geri dönülmesiyle birlikte çekimlerinin yalnızca %30’u tamamlanmış olan “The Batman“in de prodüksiyonuna yeniden başlanmıştı. Ancak geçtiğimiz haftalarda, Robert Pattinson da dahil olmak üzere ekipten birkaç kişinin Koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeni ile yeniden ertelenmek zorunda kalmıştı ve bu da sorunsuz bir şekilde atlatılmıştı.

The Batman vizyon tarihi ne?

Eğer yeni bir ertelenme yaşanmaz ise filmin 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Filmin yeniden ertelenip ertelemeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.