the stars at noon

Robert Pattinson’lı The Stars at Noon’un çekimleri başlayacak

Başrolleri ile dikkat çeken “The Stars at Noon” filminin çekimleri, 2021 yılının ilkbaharında başlayacak. “Twilight” serisi ile yıldızı parlayan “The Batman” filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan en son “Tenet” filminde yer almış ve bu yıl Netflix’in “The Devil All The Time” filminde boy göstermiş Robert Pattinson, filmin başrollerinden biri. Filmin diğer başrolü ise “Bir Zamanlar Hollywood’da”, “The Nice Guys”, “Death Note”, “Donnybrook” gibi yapımlarda yer alan Margaret Qualley.

robert pattinson the stars at noon

Filmin yönetmen koltuğunda Claire Denis oturuyor. Claire Denis, yine Robert Pattinson ile çektiği “High Life” filmi ile karşımıza çıkmıştı. Yani bu film, ikilinin ilk bir araya gelişi değil. Filmin haklarını ise başarılı yapım şirketi A24 satın aldı. Merakla beklenen filmin çekimleri, önümüzdeki yılın Nisan ayında başlayacak.

margaret qualley the stars at noon

“The Stars at Noon” konusu

Denis Johnson’ın aynı adlı romanından uyarlanan film, 1999 yılında Alison Maclean tarafından beyaz perdede izleyici ile buluşmuştu. Hikâye, 1984 yılında Nikaragua Devrimi’nin yaşandığı bir dönemde geçiyor. Film, Amerikalı bir gazetecenin görev sırasında tanıştığı İngiliz iş insanıyla yaşadığı tutkulu aşkı konu alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
army of the dead
Army of the Dead karakter posterleri yayımlandı