Lupin 2. kısım posteri yayımlandı

lupin

Netflix’in yeni Fransız soygun dizisi Lupin, 8 Ocak 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinden düşmeyen dizi, dünyanın birçok yerinde de buna benzer bir ilgi görüyor. Netflix, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile hayranlarına müjdeyi verdi ve ilk sezonun ikinci kısmını resmi olarak duyurdu. Aynı zamanda dizinin 2. kısım posterini de yayımladı.

lupin

Lupin konusu

Başrolünde; Can Dostum, Hayatımın Şansı, Vahşetin Çağrısı, Jurassic World gibi yapımlarda yer almış Omar Sy‘ın bulunduğu dizi, bir soygunu odağına alıyor. Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop (Omar Sy), varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

lupin

Lupin 2. kısım ne zaman?

Netflix’in bölüm adlarını gösterdiği sayfada 1. Kısım yazması, yayımlanacak yeni bölümlerin olduğuna dair en büyük kanıttı ve insanlar ilk sezonun iki kısımdan oluştuğunu düşünüyordu. Netflix’in paylaşımı, bunu kanıtladı. Dizinin 2. kısmı, 2021 yılının yaz ayında izleyicilerin beğenisine sunulacak. Net tarih ise hâlâ belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
florence pugh don't worry darling

Don’t Worry Darling ne zaman çıkacak?

Sonraki
batman

The Batman çekimleri, mart ayında tamamlanacak