tenet

Tenet kamera arkası görüntüleri yayımlandı

Christopher Nolan‘ın merakla beklenen filmi “Tenet”, bugün vizyona girdi. Geçtiğimiz saatlerde de Warner Bros., resmi YouTube kanalları üzerinden filmin kamera arkası görüntülerini paylaştı.

Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet”, Christopher Nolan’ın da isteğiyle çok uzun bir süre ertelenmemişti. Film ilk olarak 31 Temmuz’a, daha sonra ise 12 Ağustos’a ertelenmişti. Son olarak 26 Ağustos’a ertelendi ve o tarihte de beyaz perde ile buluştu.

Başrollerinde Robert Pattinson ve John David Washington’ın bulunduğu film, sinemaseverlerin bu yıl en çok beklediği filmlerden biri oldu. Nolan’ın hiçbir filminde bizi hayal kırıklığına uğratmamasının yanında, Travis Scott’ın film için yaptığı müzik ise bekleyenleri heyecanlandıran ayrıntılardan biri oldu.

Filmin oyuncu kadrosunda; Robert Pattinson ve John David Washington’ın yanı sıra Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia ve Michael Caine Clémence Poésy gibi isimler de bulunmakta.

tenet

“Tenet”, bugün izleyici ile buluştu

Erken gösterimi ile birlikte iki gündür vizyonda olan film, seyircilerden olumlu tepkiler aldı. Herkesin “Tenet”tan en büyük beklentisi kafa karışıklığıydı. Nolan da seyircilere istediğini verdi ve gelmiş geçmiş en kafa karıştırıcı filmlerinden birini yaptı. Bazı eleştirmenler, filmin şaşırtma ögesi üzerine fazla yoğunlaştığını bu yüzden de filmin yeteri kadar güzel olmadığını söylese de çoğu kişi olumlu eleştirilerde bulundu.

Geçtiğimiz saatlerde yayımlanan kamera arkası görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.