kings raid

King’s Raid animesinden yeni detaylar

King’s Raid animesinin tema müziklerini seslendirecek sanatçılar açıklandı

Geçtiğimiz aylarda; 2016 yılında iOS ve Android için piyasaya çıkan, Güney Koreli Vespa tarafından geliştirilen ve 13 milyonun üzerinde indirilen RPG uygulaması King’s Raid’in animeye uyarlanacağı açıklanmıştı.

Yeni anime King’s Raid: Heirs of the Will çok yakında geliyor!

“Legendary Future” başlıklı açılış şarkısı fripSide tarafından, “SticK Out” isimli kapanış şarkısı ise KOTOKO tarafından seslendiriliyor. Animenin animasyonu, OLM × SUNRISE BEYOND animasyon şirketinde yaratılırken Makoto Hoshino tarafından yönetiliyor.

kings raid

Yakında animesi yayımlanacak olan oyunun hikâyesi; Orvelia Kralı Kairu’nun, İblis Kralı Angumundo’yu yenmesinden bir asır sonra kılıç ve büyü dolu bir dünyada geçiyor. Ana karakterimiz Kasel, bu huzurlu zamanlarda yaşayan bir toprak sahibidir. Bir gün topraklarında ortaya çıkan iblisleri duyunca ise tüm kaderi değişir. Bunun üzerine Kasel, bir zamanlar huzurlu olan bu toprakları karanlığın elinden kurtarmak için yoldaşlarıyla birlikte büyük bir maceraya atılır.

Büyülerin ve kılıçların çarpıştığı dünyalar, animelerde oldukça işlenen bir tema olsa da King’s Raid hayranlarının, anime uyarlamasından beklentisi oldukça yüksek. Yeni animenin Ekim 2020’de Japonya’da yayımlanması planlanıyor.

Ünlü Güney Kore yapımı oyunun animesinin tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.