Travis Scott, Tenet için şarkı yaptı

mm
Tenet

Şüphesiz, yılın en beklenen filmlerinden biri olan Christopher Nolan imzalı Tenet filminden heyecanlandıran haberler gelmeye devam ediyor. Ünlü rapçi Travis Scott, Christopher Nolan imzalı Tenet’in film müziğinde de yer alacak olan en yeni teklisini duyurdu. 21 Ağustos’ta çıkacak olan ve “The Plan” adını taşıyacak olan bu şarkı, Scott’ın film müziği yazmadaki ilk adımını temsil etti ve Oscar ödüllü besteci Ludwig Göransson ile yapılan bir işbirliği sonucunda ortaya çıktı.

Christopher Nolan ise şarkıyı, küresel salgın nedeniyle defalarca ertelenen filmin “Bir yıllık bulmacayı tamamlayan son parçası.” olarak tanımladı.

Tenet

Warner Bros. stüdyoları, dünya çapında çok az ön gösterim ile hikayenin çok gizli tutulmasını sağlamıştı. Daha önce Tenet filmini izlemiş olan Travis Scott ise film hakkında şu sözleri söylemişti: “Filmi kelimeler ile ifade edemiyorum, izlemeniz gerekiyor. Ateş gibi bir film olmuş.”

Christopher Nolan’ın çoğu filminin vizyona girene kadar sırrını koruması gibi Tenet hakkında da bildiklerimiz oldukça kısıtlı. Ancak Nolan’ın bir casusluk hikayesini zaman algılarımızla oynayacak şekilde filme aktardığı söylenebilir.

Filmin başrollerinde son zamanlarda kariyerinde hızlı basamaklarla yükselen oyuncu Robert Pattinson ve oynadığı BlacKkKlansman filmindeki performansı ile adından övgüyle söz ettiren John David Washington bulunuyor. Onlara ise Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia ve Michael Caine Clémence Poésy gibi isimler eşlik ediyor.

Tenet ne zaman vizyona girecek?

Christopher Nolan imzalı Tenet filmi 26 Ağustos’ta tam 70 ülkede vizyona girecek iken, Travis Scott’un “The Plan” isimli teklisi ise 21 Ağustos’ta dinleyicileri ile buluşacak.

Merakla beklenen Tenet filminin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve film ile ilgili yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Utopia

Utopia dizisinden yeni fragman yayımlandı

Sonraki
MasterChef Türkiye 2020

Masterchef 30. bölüm fragmanı