tenet

Merakla beklenen ‘Tenet’ filminin çıkış tarihi tekrar ertelendi.

Son zamanların merakla beklenen filmlerinden olan Tenet’ın vizyon tarihi pandemi gerekçesiyle tekrar ileriye ertelendi.

200 milyon dolara mal olan filmin başlangıçta 17 Temmuz’da sinemalara gelmesi planlandı, ancak daha sonra 31 Temmuz’a ertelendi. Şimdi 12 Ağustos’ta yayımlanacak. Görünüşe göre birçok sinema severin merakla beklediği filmi bir süre daha izleyemeyeceğiz.

tenet

Los Angeles’ta artan koronavirüs vakalarının da Tenet’ın ertelenmesinde etkili olduğu tahmin ediliyor. Amerika’da gişe hasılatı için en önemli iki şehir olan Los Angeles ve New York’ta vakalarda yaşanan artış, Tenet’ın 31 Temmuz’da vizyona girmesini imkânsız hâle getirdi. Gelinen bu noktada filmin 12 Ağustos’ta vizyona girip girmeyeceği de şüpheli. Zira Los Angeles ve New York’ta sinema salonlarının açılışının yeniden ertelenmesi hâlinde Warner Bros.’un da filmi yeniden ertelemekten başka şansı kalmayacaktır.

Tenet konusu

Robert Pattison ve John David Washington’ın başrol oynadığı “Tenet”, bir sonraki dünya savaşını önlemekle görevli bir operatörün yaşadıklarını konu ediniyor. Yönetmenliğini Christopher Nolan‘ın üstlendiği film başarılı bir polisiye niteliğinde.

Daha fazla haber yazısı için; http://seyrederiz.com

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.