Supernatural

Supernatural 15. sezon fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Jensen Ackles ve Jared Padalecki‘nin bulunduğu ve 2005 yılından beri izleyici karşısına çıkan Supernatural dizisi, ABD’nin en uzun dizisi ünvanına sahip. Dizi bize Sam ve Dean adındaki Winchester kardeşlerin; şeytanlar, melekler, mitolojik canlılar ve lanetli eşyalarla olan maceralarını anlatıyor. Şimdi ise Eylül 2005’te başlayan hikayesine nokta koymaya hazırlanıyor.

Supernatural

Supernatural kalan bölümleri ne zaman yayımlanacak?

Dizinin 15. sezonu, 10 Ekim 2019 tarihinde yayımlanmaya başlamışı. Daha sonra tüm dünyaya yayılan ve büyük bir tehlike oluşturan Koronavirüs salgını sebebiyle dizinin çekimleri durdurulmuştu. Supernatural’ın kalan 7 bölümü, ABD’de The CW tarafından 8 Ekim tarihinde yayımlanmaya başlanacak. Final sezonunun Türkiye’de de benzer bir tarihte yayına başlaması bekleniyor.

The CW, ekranlara veda etmeye hazırlanan dizinin final sezonu için ilk fragmanı yayımladı. Sam ve Dean ikilisinin kardeşlik ilişkilerinin yer aldığı fragmanda, yine Winchester kardeşlerin başını belaya sokacak gizemli yaratıklar ve meteor gibi birtakım felaketler gösteriliyor.

Supernatural

8 Ekim Perşembe günü, saat 20.00’de yayımlanacak ilk bölümün ardından 19 Kasım Perşembe günü, saat 21.00’de yayımlanacak son bölümü ile ekranlara veda edecek dizinin, aynı zamanda “Supernatural: The Long Road Home” başlıklı retrospektifi de yine bu tarihlerde yayında olacak.

Bu zamana kadar Supernatural dizisindeki rolü nedeniyle başka yapımlarda pek rol almayan Jensen Ackles’ı da dizinin finalinin ardından The Boys dizisinin 3. sezonunda izleyeceğiz.

Dizinin hikayesini sonlandıracak olan 15. sezondan yayımlanmış fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir ve yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.