Biohackers 2. sezonu gelecek mi?

mm
biohackers seyrederiz 1

20 Ağustos 2020’de Netflix’te yayımlanmaya başlayan Biohackers dizisi, kısa sürede Türkiye’de büyük beğeni topladı. Toplam 6 bölümden oluşan ilk sezonu ile yayımlandığı günden bu yana Netflix Top 10 listesinden düşmeyen Alman yapımı dizinin yeni sezonunun gelip gelmeyeceği merak konusuydu. Netflix, henüz yayımlanalı 1 hafta olan diziye 2. sezon onayını verdi.

Biohackers

Biohackers konusu

Bilim kurgu ve gerilim türündeki Biohackers, profesöründen intikam almak isteyen genç ve hırslı bir tıp öğrencisini odağına alıyor. Tıp eğitimine başlayan Mia, diğer öğrencilerden pek de farklı olmayan biridir. Ancak Profesör Lorenz’in güvenini kazandığında onun insanlığın kaderini değiştirebilecek bir sır sakladığını fark eder. Mia, geçmiş aile trajedisinin içinde bir parmağı olduğundan şüphelendiği profesöre yaklaşmak için bir tıp okuluna gider ve kendini biyolojik hack dünyasının içinde bulur.

Dizinin başrollerinde; Mia rolünde İsviçreli aktris Luna Wedler ve Profesör Tanja Lorenz rolünde ise Jessica Schwarz yer alıyor.

2. sezon onayını almış olan dizinin yeni sezonunun ne zaman geleceği şu an için belli değil. Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Supernatural
mm

Supernatural 15. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Flash
mm

The Flash 7. sezon fragmanı yayımlandı