stranger things

Stranger Things’in 3. sezonundan kamera arkası videosu yayımlandı

Netflix tarafından paylaşılan Stranger Things’in 3. sezonundan 13 dakikalık kamera arkası videosunda dizinin setinden görüntüler, Duffer Kardeşler ve oyuncular ile yapılan röportajlar bulunmakta.

2016 yılında bir Netflix dizisi olarak karşımıza çıkan Stranger Things, ilk üç sezonuyla çok ilgi görmüş ve Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olmuştu. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında çıkan 3. sezonuyla, kendi rekorlarını da kırarak ilk üç günde kırk milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Sezonun sonunda Hopper’ın başına gelenlerin ardından Joyce, Will ve Charlie ile beraber yanına Eleven’ı da alarak yeni bir sayfa açmak için Hawkins’ten ayrılmaya karar vermişti. Ancak Mike, Dustin, Lucas ise Hawkins’te kalmıştı. Ayrıca bu sezonda birçok yan karakteri de tanıma şansı yakalamıştık.

Netflix Stranger Things’in 4. sezonunu duyururken “Artık Hawkins’te değiliz.” ifadesini kullanmıştı ve bizlere karakterlerinin farklı maceralar yaşayacağının sinyalini vermiş, 4. sezondan yayımlanan ilk tanıtım fragmanında ise Hooper’ın ölmediğini ve Rusya’da olduğu gösterilmişti.

Başrollerinde Mille Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin’in bulunduğu dizinin 4. sezon çekimleri Koronavirüs nedeniyle ertelenmişti.

Stranger Things

Netflix, Stranger Things’in 3. sezonundan 13 dakikalık kamera arkası videosu yayımlandı

Netflix’in sosyal medya hesaplarında paylaştığı bu kamera arkası videosunda dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Sadie Sink, Dacre Montgomery, Maya Hawke gibi oyuncu kadrosunda yer alan kişilerle yapılan röportajlar da yer almakta.

Dizinin setinden görüntülerin yer aldığı video da yapım sürecinde yaşananlara, sahnelerin yaratılma aşaması gibi şeyleri görebiliyoruz.

Dizinin 4. sezonunun çıkmasına daha varken 3. sezon kamera arkası görüntülerini izlemeye ne dersiniz?

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.