maxresdefault 5

Stranger Things 4’ten ilk tanıtım geldi

Sevilen Netflix dizisi Stranger Things 4. sezonuyla ilgili ilk tanıtım paylaşıldı.

2016 yılında bir Netflix dizisi olarak karşımıza çıkan Stranger Things ilk üç sezonuyla çok ilgi görmüş ve Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olmuştu. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında çıkan 3. sezonuyla kendi rekorlarını da kırarak ilk üç günde kırk milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Başrollerinde Milly Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin’in bulunduğu bu korku dizisinin 4. sezonuyla ilgili ilk tanıtım videosu paylaşıldı.

Rusya’dan Sevgilerle… başlığı ile paylaşılan 50 saniyelik bu tanıtım videosunda 3. sezonun sonunda öldüğü düşünülen Şef Hopper’ın Rusya’da bir tren yolu inşaatında çalıştığını görüyoruz.

Dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer kardeşler tarafından yapılan açıklamaya göre Stranger Things’in bu zamana kadar gelmiş geçmiş en korkunç sezonu 4. sezon olacakmış.

Rusya’nın Kamçatka Yarımadası’nda zorla tutulan ve bir demir yolu inşaatında çalıştırılan Hopper ile ilgili de ölmemiş olması dışında başka bir bilgiye sahip değiliz. Aynı zamanda bu sezonun final sezonu olup olmayacağı ile ilgili de bir bilgi yok. Duffer kardeşler 4 sezonun kısa 5 sezonun ise uzun olacağını düşünüyorlar.

Dizinin 4. sezonu ilk tanıtım videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/1HJ5xYU-BGo

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.